wtorek, 21 marca 2017

Mała projektantka mody- dziecko na warsztat4


Tkaniny można wykorzystywać na wiele sposobów do twórczych zabaw z dzieckiem. Ja zaproponowałam Natalii zabawę w projektantkę mody. Jest to świetna zabawa, która ćwiczy małą motorykę a przy okazji dostarcza  wielkiej frajdy dziewczynkom:)


Mała projektantka mody

Co nam było potrzebne ?
- stare, niepotrzebne ubrania, które możemy pociąć
- nożyczki
- taśma dwustronna lub klej 
- szablon modelek
Modelki możecie sobie ściągnąć tutaj modelki do wydruku

Pozostało nam już tylko zaprojektować ubrania.
 Jako materiały użyłyśmy starych, niepotrzebnych ubrań, które wyszperałyśmy w naszej szafie i już przyszedł najwyższy czas, by się z nimi pożegnać:)
Tutaj świetnie ćwiczy się małą motorykę, ale zdecydowanie polecamy wam przygotowanie cienkich materiałów. Lepiej układają się na modelce i łatwiej dzieciom wycinać.
Natalia przygotowała aż cztery projekty: elegancki, zwiewny, balowy i koktajlowy. Spójrzcie na efekty:)
A wam, który podoba się najbardziej?
Zapraszam także na inne blogi i ich pomysły na wykorzystanie tkanin do zabaw z dziećmi

Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Nasza szkoła domowa I&K w domowym zaciszu Kidsandu Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku WorldSchool Explorers Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu Kinderki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz